zadzwoń do nas
Pon. - pt 8:00 - 20:00
609 110 110
22 854 07 41
Menu główne

dr n.med. Katarzyna Kisiel

Specjalista dermatolog, dermatolog dziecięcy, alergolog.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista Dermatologii i Wenerologii (2013r.) oraz Alergologii (2017r.). W latach 2007-2010 młodszy asystent w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, w latach 2010-2018 asystent Oddziału Dermatologii Dziecięcej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Od 2018r. pracuje jako konsultant- dermatolog w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. Józefa Polikarpa Brudzińskiego w Warszawie. W 2018r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych.

W pracy naukowej zajmuje się przede wszystkim tematyką łuszczycy i atopowego zapalenia skóry oraz zagadnieniami z zakresu dermatologii dziecięcej. Autorka licznych publikacji w dziedzinie dermatologii, dermatologii dziecięce. Ekspert w dziedzinie dermatologii dziecięcej w czasopismach pediatrycznych i wykładowca na konferencjach naukowych.

W pracy zawodowej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Szczególne zainteresowania to atopowe zapalenie skóry i alergiczne choroby skóry, trądzik i choroby włosów oraz dermatozy wieku dziecięcego.

Prywatnie mama Marysi i Jasia.

Wykonywane badania i zabiegi:

  • naskórkowe testy płatkowe (diagnostyka alergii kontaktowej, np. na metale, barwniki, konserwanty, zapachy),
  • skórne punktowe testy alergiczne (tzw. PRICK testy)- diagnostyka alergii pokarmowej i powietrznopochodnej w chorobach alergicznych (alergicznym zapaleniu spojówek, alergicznym nieżycie nosa, alergicznej astmie oskrzelowej, alergicznych chorobach skóry),
  • badanie w lampie Wooda (przebarwienia i odbarwienia skóry, bielactwo, grzybice skóry i owłosionej skóry głowy),
  • dermoskopia (ocena znamion barwnikowych),
  • trichoskopia (ocena włosów i skóry owłosionej głowy),
  • biopsja zmian skórnych + badanie histopatologiczne,
  • usuwanie zmian skórnych, tj. włókniaki miękkie, brodawki zwykłe, mięczak zakaźny: łyżeczkowanie, kriochirurgia ( „wymrażanie”).